İptal İade Koşulları

Sıkça Sorulan Sorular

* Siparişimdeki Ürün ya da Ürünleri Nasıl iade Edebilirim?

 

  Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren  en geç 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  iade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve ürünün orjinal paketleri ile iade edilmesi gerekmekte olup, varsa siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz promosyon ürünlerinde iade edilmesi zorunludur.

 iade süreci kapsamında özellikle paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Satın almış olduğunuz ürünün paketi bizlere ulaşıncaya kadar tüm sorumluluk müşterilerimize aittir.

 

*Beden Değişikliği için Ne Yapmam Gerekli ?

internet üzerinden ve web sitemizden almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin bedenlerini değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Değişim işlemleriniz için [email protected] mail adresinden taleplerinizi bildirebilir, aynı zamanda 0212 526 26 19 sabit hattımızdan ve 0533 250 26 19 numaralı whatsapp hattımızdan da müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek değişim taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Banka Havale Sistemi ve Kapıda Nakit Ödeme ile Yaptığım Siparişleri Nasıl iade Edebilirim?

  Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  iade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve ürünün orjinal paketleri ile iade edilmesi gerekmekte olup, varsa siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz promosyon ürünlerinde iade edilmesi zorunludur.

Yukarıda belirtilen koşullar eksiksiz şekilde uygulanıp ürün sorunsuz bir şekilde tarafımıza ulaştıktan sonra [email protected] üzerinden banka hesap bilgileriniz ile talebinizi iletebilir, 0212 526 26 19 sabit ya da 0533 250 26 19 whatsapp hattımız ile bizlere başvuru sağlayarak banka hesap bilgilerinizi müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. Lütfen banka hesap bilgilerinizi müşteri hizmetlerimize eksiksiz veriniz aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

 

 

* iade Ettiğim Ürün yada Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılmaktadır ?

 Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, en geç 14 iş günü içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yatırılacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Etikmen Tekstil

Adres : Mehmet Nesih Özmen, Ihlamur Sk. No:12 Kat:3, 34173 Güngören/İstanbul

Müşteri Hizmetleri Sabit: 0212 526 26 19 

Whatsapp iletişim Hattı : 0533 250 26 19

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR